Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Gmina Unisław” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pradolina Wisły (Zakole Dolnej Wisły)”

 

Pradolina Wisły

Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Unisław, Słowa kluczowe: Zakole Dolnej Wisły, Bruki Unisławskie, Pradolina Wisły, Unisław, lata 50. XX w., góra zamkowa


Widok z góry zamkowej na Pradolinę Wisły i Bruki Unisławskie. Lata 50. XX w. Na zdjęciu klasa szkolna z wychowawcą panem Jerzym Lisewskim.


Nazwa dokumentu: Pradolina Wisły
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Unisław
Teczka (jednostki archiwalna): Pradolina Wisły (Zakole Dolnej Wisły)
Numer ID: CATL 13 C / 2.4.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1950-01-01 - 1955-01-31
Miejsce wytworzenia: Unisław
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu - udostępniło Unisławskie Towarzystwo Historyczne
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Zakole Dolnej Wisły, Bruki Unisławskie, Pradolina Wisły, Unisław, lata 50. XX w., góra zamkowa
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pradolina Wisły (Zakole Dolnej Wisły)"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.