Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zakłady pracy w gminie Unisław” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"”

 

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Unisławiu. Lata 70-80. XX w.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy w gminie Unisław, Słowa kluczowe: Szwebs Barbara, Teresa Binkowska, Staniszewska Kazimiera, Gminna Spółdzielnia w Unisławiu, Unisław, lata 70-80. XX w.,


Pomieszczenie księgowości Gminnej Spółdzielni "Sampomoc Chłopska" w Unisławiu. Na zdjęciu pracownicy księgowości: pan Krzywdziński, pani Szwebs Barbara, pani Staniszewska Kazimiera i pani Binkowska Teresa. Lata 70-80. XX w. Gminna Spółdzielnia obecnie nie istnieje.


Nazwa dokumentu: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Unisławiu. Lata 70-80. XX w.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Zakłady pracy w gminie Unisław
Teczka (jednostki archiwalna): Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Numer ID: CATL 13 C / 1.5.12
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1970-01-01 - 1980-12-31
Miejsce wytworzenia: Unisław
Typ dokumentu: fotografia
Powiązania: CATL 13 C / 1.3.5
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu - udostępnił Zdzisław Staniszewski
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Szwebs Barbara, Teresa Binkowska, Staniszewska Kazimiera, Gminna Spółdzielnia w Unisławiu, Unisław, lata 70-80. XX w.,
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska""
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.