Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Placówki oświatowe w gminie Unisław” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich”

 

Uczniowie i nauczyciele ze szkoły w Brukach w czasie drogi na pochód pierwszomajowy w Unisławiu. Rok 1954.

Kolekcja (zbiór/zespół): Placówki oświatowe w gminie Unisław, Słowa kluczowe: Unisław, Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich, Święto Pracy

Nazwa dokumentu: Uczniowie i nauczyciele ze szkoły w Brukach w czasie drogi na pochód pierwszomajowy w Unisławiu. Rok 1954.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Placówki oświatowe w gminie Unisław
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich
Numer ID: CATL 13 C / 3.3.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1954-05-01
Miejsce wytworzenia: Unisław
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu - udostępniło Unisławskie Towarzystwo Historyczne
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Unisław, Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich, Święto Pracy
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.