Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Gmina Unisław” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Unisław”

 

Dzień Dziecka w Unisławiu. Rok 1954. (1)

Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Unisław, Słowa kluczowe: ul. Parkowa, ul. Wiślana, Dzień Dziecka, lata 50. XX w., Unisław


Uroczysty pochód młodzieży szkolnej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 30 V 1954 r. W tle budynek mieszczący się na skrzyżowaniu ulicy Wiślanej z ulicą Parkową.


Nazwa dokumentu: Dzień Dziecka w Unisławiu. Rok 1954. (1)
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Unisław
Teczka (jednostki archiwalna): Unisław
Numer ID: CATL 13 C / 2.2.30
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1954-05-30
Miejsce wytworzenia: Unisław
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu - udostępniło Unisławskie Towarzystwo Historyczne
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: ul. Parkowa, ul. Wiślana, Dzień Dziecka, lata 50. XX w., Unisław
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Unisław"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.