Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Placówki oświatowe w gminie Unisław” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoła Podstawowa w Grzybnie”

 

Szkoła Podstawowa w Grzybnie. Lata 60. XX w.

Kolekcja (zbiór/zespół): Placówki oświatowe w gminie Unisław, Słowa kluczowe: uczniowie, dzieci, lata 60. XX w., gmina Unisław, Szkoła Podstawowa, Grzybno


Młodzież ze Szkoły Podstawowej w Grzybniez wychowawcą panią Marią Decc Sehafer. Na zdjęciu m.in.Kazimiera Musiał, Bożena Gurgul, Elżbieta Serkowska, Elżbieta Zych,Mirosław Kurdynowski, Wiesław Mietła, Renata Serkowska, Grażyna Czerwińska, Danuta Lipowska, Irena Duda, Krzysztof Skowroński, Maria Łukaszewska. Zdjęcie to jest kopią oryginalnego zdjęcia.


Nazwa dokumentu: Szkoła Podstawowa w Grzybnie. Lata 60. XX w.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Placówki oświatowe w gminie Unisław
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoła Podstawowa w Grzybnie
Numer ID: CATL 13 C / 3.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1964-01-01 - 1964-12-31
Miejsce wytworzenia: Grzybno, Szkoła Podstawowa
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka w Unisławiu - udostępniła Elżbieta Kurdynowska
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: uczniowie, dzieci, lata 60. XX w., gmina Unisław, Szkoła Podstawowa, Grzybno
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoła Podstawowa w Grzybnie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.